Jeugdcompetitie

Jeugdschakers vanaf stap 3 kunnen meedoen aan de jeugdcompetitie (voor schakers t/m stap 2 wordt een aparte competitie georganiseerd). Het speeltempo is vijftien minuten plus 5 sec/zet per persoon per partij. Noteren is verplicht, vergeet dus je pen niet! De competitie wordt gespeeld in twee perioden. De beste spelers van elke periode plaatsen zich voor de play-offs voor het jeugdkampioenschap aan het eind van het seizoen.
NB: het aantal partijen per ronde kan soms sterk variëren. Dat hangt bijvoorbeeld samen met het spelen van externe wedstrijden in de SGS-jeugdcompetitie.

Stand jeugdcompetitie na ronde 15 op vrijdag 8 juni 2024, periode 2
klik hier voor uitslagen en ranglijsten uit eerdere jaargangen.

pos van naam ranglijst score partijen
1 (1) Nishaaz Haque 108.20 8.20 7.0/ 8
2 (9) Merijn Smeenk 103.90 11.90 8.5/11
3 (7) Joost Gerlagh 100.70 6.70 6.0/ 8
4 (4) Ralf Sterk 100.40 3.40 2.0/ 2
5 (5) Rien Veerman 99.00 3.00 5.5/ 9
6 (3) Lode de Jong 95.80 -2.20 3.5/ 7
7 (2) Tijl Fokkinga 93.80 -5.20 3.5/ 8
8 (6) Xander van Lingen 92.40 -2.60 4.5/10
9 (15) Nivaan Haque 89.90 3.90 3.5/ 6
10 (10) Arvo Boonen 88.90 -2.10 1.5/ 4
11 (21) Geert Verweij 87.00 7.00 5.0/10
12 (11) Peng Ye 86.90 -3.10 4.0/10
13 (22) Ties Berends 86.60 7.60 5.0/ 6
14 (16) Max de Kleijn 86.50 1.50 5.5/ 9
15 (14) Tim Verhagen 84.60 -2.40 2.5/ 7
16 (17) jeugdleider 84.00 0.00 2.5/ 5
17 (13) Chima Njika 83.50 -4.50 8.5/15
18 (18) Kars Langenhoff 83.20 0.20 3.5/ 7
19 (12) Tobias Harris 83.00 -6.00 4.0/10
20 (28) Merijn van Diggele 81.90 8.90 8.5/13
21 (8) Ivar Chang 81.10 -11.90 3.5/12
22 (23) Joep Winthagen 80.70 2.70 5.5/11
23 (19) Siem de Lusenet 77.10 -4.90 5.5/11
24 (32) Nihar Kandade 76.80 7.80 6.0/10
25 (25) gastspeler 76.00 0.00 0.0/ 0
26 (20) Krijn Bongers 75.70 -5.30 4.0/ 8
27 (29) David Tsoy 74.60 2.60 4.0/ 7
28 (30) Lucas Wongtschowski 74.40 3.40 4.5/ 9
29 (24) Jurre Snippe 72.10 -4.90 3.5/ 9
30 (31) Max Vermeulen 71.20 1.20 4.0/ 9
31 (35) Samarth Nataray 69.60 3.60 4.5/ 9
32 (27) Tanisha Kumar 67.80 -6.20 4.0/11
33 (34) Julius Smeenk 65.80 -1.20 2.5/ 7
34 (26) Job van Weel 65.10 -9.90 0.5/ 5
35 (33) Jesse Baars 63.00 -5.00 3.5/12
36 (36) Roelf Burgers 58.80 -6.20 1.0/ 7

Uitslagen – jeugdcompetitie 2023-2024, periode 2
Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie 7 juni 2024, periode 2
Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie 31 mei 2024, periode 2
Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie 24 mei 2024, periode 2
Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie 10 mei 2024, periode 2
Uitslagen 11e ronde jeugdcompetitie 19 april 2024, periode 2
Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie 29 maart 2024, periode 2
Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie 22 maart 2024, periode 2
Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 15 maart 2024, periode 2
Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 8 maart 2024, periode 2
Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 1 maart 2024, periode 2
Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 16 februari 2024, periode 2
Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 9 februari 2024, periode 2
Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 2 februari 2024, periode 2
Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 26 januari 2024, periode 2
Terug naar boven

Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie op 7 juni 2024, periode 2

Rien Veerman Nishaaz Haque 0-1
Merijn Smeenk Geert Verweij 1-0
Joost Gerlagh Lode de Jong 1-0
Tijl Fokkinga Tobias Harris 1-0
Peng Ye Xander van Lingen 0-1
Arvo Boonen Nivaan Haque ½-½
Max de Kleijn Ivar Chang 1-0
Merijn van Diggele Joep Winthagen 1-0
Jurre Snippe Chima Njika 0-1
Siem de Lusenet Jesse Baars 1-0
Roelf Burgers Nihar Kandade 0-1
Samarth Nataray Max Vermeulen 0-1
Tanisha Kumar Job van Weel 1-0

Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie op 31 mei 2024, periode 2

Geert Verweij Ralf Sterk 0-1
Tobias Harris jeugdleider ½-½
Max Vermeulen Chima Njika ½-½
Tim Verhagen Merijn van Diggele 1-0

Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie op 24 mei 2024, periode 2

Xander van Lingen Nishaaz Haque 0-1
Nivaan Haque Merijn Smeenk 0-1
Rien Veerman Tijl Fokkinga ½-½
Geert Verweij Joost Gerlagh 0-1
Tobias Harris Max de Kleijn ½-½
jeugdleider Ivar Chang ½-½
Chima Njika Siem de Lusenet 1-0
Merijn van Diggele Nihar Kandade ½-½
Joep Winthagen Samarth Nataray 1-0
Jesse Baars Jurre Snippe 0-1
Tanisha Kumar Max Vermeulen 1-0

Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie op 10 mei 2024, periode 2

Rien Veerman Peng Ye ½-½
Merijn Smeenk Xander van Lingen 1-0
Tim Verhagen Joost Gerlagh 0-1
Ivar Chang Chima Njika ½-½
Julius Smeenk Merijn van Diggele 0-1
Krijn Bongers Tanisha Kumar 1-0

Uitslagen 11e ronde jeugdcompetitie op 19 april 2024, periode 2

Nivaan Haque Kars Langenhoff 1-0
Merijn van Diggele Max de Kleijn 0-1
Chima Njika Nihar Kandade 1-0
Siem de Lusenet Jurre Snippe 1-0
Job van Weel Lucas Wongtschowski ½-½
Jesse Baars Krijn Bongers 0-1
David Tsoy Roelf Burgers 1-0
Julius Smeenk Tanisha Kumar 0-1

Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie op 29 maart 2024, periode 2

Lode de Jong Geert Verweij 1-0
Tijl Fokkinga Ivar Chang 1-0
Peng Ye Joep Winthagen 1-0
Merijn van Diggele Tobias Harris 1-0
Ties Berends Chima Njika 1-0
Jurre Snippe Max de Kleijn 0-1
Krijn Bongers Max Vermeulen ½-½
Lucas Wongtschowski Roelf Burgers 1-0
Tanisha Kumar Siem de Lusenet 0-1

Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie op 22 maart 2024, periode 2

Rien Veerman Joost Gerlagh 1-0
Lode de Jong Merijn Smeenk 0-1
Ralf Sterk Tijl Fokkinga 1-0
Geert Verweij Xander van Lingen 0-1
Tobias Harris Ivar Chang ½-½
Kars Langenhoff Peng Ye 0-1
Joep Winthagen jeugdleider ½-½
Max de Kleijn Ties Berends 0-1
Chima Njika Merijn van Diggele 1-0
Nihar Kandade Jurre Snippe ½-½
Samarth Nataray David Tsoy 1-0
Krijn Bongers Lucas Wongtschowski 1-0
Siem de Lusenet Julius Smeenk 1-0
Max Vermeulen Jesse Baars ½-½
Tanisha Kumar Roelf Burgers 0-1

Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie op 15 maart 2024, periode 2

Merijn Smeenk Nishaaz Haque 0-1
Xander van Lingen Lode de Jong 0-1
Peng Ye Nivaan Haque 0-1
Ivar Chang Tim Verhagen 1-0
Kars Langenhoff Chima Njika 1-0
Max de Kleijn Joep Winthagen 1-0
David Tsoy Krijn Bongers 1-0
Siem de Lusenet Nihar Kandade 0-1
Jesse Baars Tanisha Kumar 0-1

Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie op 8 maart 2024, periode 2

Lode de Jong Nishaaz Haque 1-0
Xander van Lingen Tijl Fokkinga ½-½
Arvo Boonen Peng Ye 1-0
Geert Verweij Tobias Harris 1-0
Chima Njika Joep Winthagen 0-1
Max Vermeulen Max de Kleijn ½-½
Ties Berends Siem de Lusenet 1-0
Merijn van Diggele Jesse Baars 1-0
Nihar Kandade Samarth Nataray 0-1

Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie op 1 maart 2024, periode 2

Joost Gerlagh Nishaaz Haque 0-1
Lode de Jong Rien Veerman 0-1
Tijl Fokkinga Merijn Smeenk 0-1
Arvo Boonen Xander van Lingen 0-1
Peng Ye Ivar Chang 1-0
Tim Verhagen Nivaan Haque ½-½
Max de Kleijn Chima Njika 0-1
Jurre Snippe Kars Langenhoff 0-1
Siem de Lusenet David Tsoy 0-1
Joep Winthagen Krijn Bongers ½-½
Merijn van Diggele Lucas Wongtschowski 1-0
Nihar Kandade Job van Weel 1-0
Jesse Baars Roelf Burgers 1-0
Samarth Nataray Tanisha Kumar 1-0

Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie op 16 februari 2024, periode 2

Nishaa5z Haque Tijl Fokkinga 1-0
Tobias Harris Joost Gerlagh 0-1
Ivar Chang Merijn Smeenk 0-1
Chima Njika Tim Verhagen ½-½
Kars Langenhoff Geert Verweij 0-1
Krijn Bongers Siem de Lusenet 0-1
Joep Winthagen Lucas Wongtschowski 1-0
Jurre Snippe David Tsoy 1-0
Julius Smeenk Jesse Baars 1-0
Roelf Burgers Samarth Nataray 0-1

Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie op 9 februari 2024, periode 2

Ivar Chang Rien Veerman 0-1
Merijn Smeenk Arvo Boonen 1-0
Xander van Lingen Tim Verhagen 1-0
Nivaan Haque Chima Njika ½-½
Kars Langenhoff Joep Winthagen 1-0
Lucas Wongtschowski Jurre Snippe 1-0
Job van Weel Merijn van Diggele 0-1
Jesse Baars David Tsoy 0-1
Tanisha Kumar Nihar Kandade 0-1
Samarth Nataray Julius Smeenk ½-½

Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie op 2 februari 2024, periode 2

Nishaaz Haque Rien Veerman 1-0
Joost Gerlagh Merijn Smeenk 1-0
Xander van Lingen Ivar Chang 0-1
Peng Ye Tobias Harris ½-½
Chima Njika jeugdleider ½-½
Geert Verweij Krijn Bongers 1-0
Joep Winthagen Siem de Lusenet ½-½
Merijn van Diggele Ties Berends 0-1
Lucas Wongtschowski Tanisha Kumar 1-0
Nihar Kandade Jesse Baars 0-1
Julius Smeenk Max Vermeulen 0-1

Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie op 26 januari 2024, periode 2

Tijl Fokkinga Lode de Jong ½-½
Rien Veerman Xander van Lingen 1-0
Joost Gerlagh Ivar Chang 1-0
Merijn Smeenk Peng Ye 1-0
Tobias Harris Chima Njika 1-0
Tim Verhagen Max de Kleijn ½-½
jeugdleider Kars Langenhoff ½-½
Siem de Lusenet Geert Verweij 0-1
Ties Berends Joep Winthagen 0-1
Jurre Snippe Job van Weel 1-0
Tanisha Kumar Merijn van Diggele 0-1
David Tsoy Lucas Wongtschowski 0-1
Max Vermeulen Nihar Kandade 0-1
Jesse Baars Samarth Nataray 1-0

 

Eindstand jeugdcompetitie na ronde 17 op vrijdag 19 januari 2024, periode 1
klik hier voor uitslagen en ranglijsten uit eerdere jaargangen.
pos van naam ranglijst score partijen
1 (1) Nishaaz Haque 103.70 3.70 8.5/12
2 (2) Tijl Fokkinga 103.60 4.60 8.5/12
3 (9) Lode de Jong 100.00 8.00 7.0/11
4 (4) Ralf Sterk 99.80 2.80 5.0/ 8
5 (7) Rien Veerman 98.30 4.30 7.0/11
6 (17) Xander van Lingen 97.80 13.80 11.0/15
7 (5) Joost Gerlagh 96.80 0.80 6.0/10
8 (3) Joris Stok 96.10 -1.90 0.0/ 1
9 (10) Ivar Chang 91.90 0.90 6.0/12
10 (8) Merijn Smeenk 90.20 -2.80 5.5/13
11 (13) Arvo Boonen 89.40 1.40 5.0/ 9
12 (14) Peng Ye 89.00 2.00 5.0/11
13 (22) Tobias Harris 88.10 9.10 7.0/11
14 (6) Chima Njika 85.70 -9.30 6.0/13
15 (12) Jasper Berns 85.70 -3.30 0.0/ 2
16 (21) Tim Verhagen 85.00 5.00 5.5/13
17 (18) Merlijn Vis 82.60 -0.40 1.0/ 2
18 (11) Nivaan Haque 81.40 -8.60 4.5/10
19 (16) Kars Langenhoff 81.40 -3.60 3.0/ 8
20 (24) Max de Kleijn 80.90 3.90 8.0/14
21 (34) jeugdleider 80.30 13.30 6.0/ 7
22 (23) Siem de Lusenet 79.60 1.60 5.5/12
23 (19) Krijn Bongers 78.40 -3.60 3.5/ 9
24 (20) Geert Verweij 77.70 -3.30 6.0/12
25 (31) Ties Berends 75.00 5.00 5.0/ 9
26 (38) Joep Winthagen 74.00 11.00 6.5/10
27 (26) Jurre Snippe 73.90 -1.10 6.5/12
28 (28) gastspeler 73.00 0.00 0.0/ 0
29 (15) Job van Weel 71.00 -15.00 3.0/11
30 (30) Sjef van Keulen 70.90 -0.10 2.0/ 4
31 (27) Tanisha Kumar 69.50 -4.50 1.0/ 4
32 (29) Merijn van Diggele 69.20 -2.80 5.5/10
33 (35) Bauke Vollema 68.20 2.20 1.0/ 1
34 (25) David Tsoy 67.50 -8.50 5.0/11
35 (36) Lucas Wongtschowski 67.10 2.10 6.5/14
36 (40) Sacha Reuters 65.90 4.90 4.0/ 6
37 (33) Max Vermeulen 65.50 -2.50 5.0/11
38 (32) Nihar Kandade 63.40 -5.60 4.5/11
39 (42) Jesse Baars 61.00 2.00 4.0/10
40 (39) Max Huis in ‘t Veld 60.00 -2.00 0.0/ 1
41 (43) Wolf van Minnen 56.50 -1.50 0.0/ 1
42 (37) Julius Smeenk 54.40 -9.60 3.0/11
43 (41) Samarth Nataray 47.60 -12.40 1.0/13

Uitslagen – jeugdcompetitie 2023-2024, periode 1
Uitslagen 17e ronde jeugdcompetitie 19 januari 2024, periode 1
Uitslagen 16e ronde jeugdcompetitie 12 januari 2024, periode 1
Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie 22 december 2023, periode 1
Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie 8 december 2023, periode 1
Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie 1 december 2023, periode 1
Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie 24 november 2023, periode 1
Uitslagen 11e ronde jeugdcompetitie 17 november 2023, periode 1
Uitslagen 10e ronde jeugdcompetitie 10 november 2023, periode 1
Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie 3 november 2023, periode 1
Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie 27 oktober 2023, periode 1
Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 13 oktober 2023, periode 1
Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 6 oktober 2023, periode 1
Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 29 september 2023, periode 1
Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 22 september 2023, periode 1
Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 15 september 2023, periode 1
Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 8 september 2023, periode 1
Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 1 september 2023, periode 1
Terug naar boven

Uitslagen 17e ronde jeugdcompetitie op 19 januari 2024, periode 1

Tim Verhagen Joost Gerlagh 0-1
Chima Njika Siem de Lusenet ½-½
Joep Winthagen Job van Weel 1-0
Samarth Nataray Jurre Snippe 0-1
Julius Smeenk Merijn van Diggele 0-1
David Tsoy Nihar Kandade 1-0
Lucas Wongtschowski Jesse Baars 1-0

Uitslagen 16e ronde jeugdcompetitie op 12 januari 2024, periode 1

Tijl Fokkinga Arvo Boonen 1-0
Nishaaz Haque Peng Ye 1-0
Tim Verhagen Xander van Lingen 0-1
Rien Veerman Ivar Chang 1-0
Joost Gerlagh Merijn Smeenk 1-0
Ties Berends Tobias Harris 0-1
Job van Weel Chima Njika 0-1
Jurre Snippe Merijn van Diggele 1-0
Julius Smeenk David Tsoy 0-1
Lucas Wongtschowski Samarth Nataray 1-0

Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie op 22 december 2023, periode 1

Merijn Smeenk Tijl Fokkinga 0-1
Peng Ye Lode de Jong 0-1
Xander van Lingen Kars Langenhoff 1-0
Chima Njika Rien Veerman 0-1
Max de Kleijn Geert Verweij 1-0
Tanisha Kumar jeugdleider 0-1
Merijn van Diggele Job van Weel ½-½
Jurre Snippe Max Vermeulen 1-0
David Tsoy Max Huis in ‘t Veld 1-0
Wolf van Minnen Lucas Wongtschowski 0-1

Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie op 8 december 2023, periode 1

Tijl Fokkinga Nishaaz Haque 0-1
Ralf Sterk Chima Njika 1-0
Peng Ye Xander van Lingen ½-½
Ivar Chang Tim Verhagen 1-0
Merijn Smeenk Tobias Harris 1-0
Geert Verweij Max Vermeulen 1-0
Ties Berends Merijn van Diggele 0-1
Lucas Wongtschowski – Sacha Reuters 0-1
Samarth Nataray Julius Smeenk 0-1

Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie op 1 december 2023, periode 1

Tijl Fokkinga Ralf Sterk 1-0
Lode de Jong Nishaaz Haque 0-1
Tobias Harris Rien Veerman 0-1
Max de Kleijn Nivaan Haque 0-1
Krijn Bongers Siem de Lusenet ½-½
Geert Verweij Joep Winthagen 1-0
Job van Weel Jurre Snippe 1-0
Merijn van Diggele Nihar Kandade 0-1
Sacha Reuters Samarth Nataray 0-1
Lucas Wongtschowski David Tsoy 1-0

Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie op 24 november 2023, periode 1

Lode de Jong Ralf Sterk 1-0
Nishaaz Haque Tobias Harris 1-0
Xander van Lingen Merijn Smeenk 1-0
Chima Njika Ivar Chang 1-0
Rien Veerman Tim Verhagen 1-0
Max de Kleijn Joep Winthagen 1-0
Kars Langenhoff Krijn Bongers 1-0
Nivaan Haque Geert Verweij 1-0
Siem de Lusenet Job van Weel ½-½
Sacha Reuters Merijn van Diggele 0-1
Max Vermeulen Lucas Wongtschowski 1-0
Nihar Kandade Julius Smeenk 1-0

Uitslagen 11e ronde jeugdcompetitie op 17 november 2023, periode 1

Merijn Smeenk Lode de Jong ½-½
Xander van Lingen Ivar Chang ½-½
Arvo Boonen Krijn Bongers 1-0
Kars Langenhoff Chima Njika 0-1
Tim Verhagen Max de Kleijn 1-0
Siem de Lusenet Nivaan Haque 1-0
Joep Winthagen Jurre Snippe ½-½
Jesse Baars Merijn van Diggele 0-1
Nihar Kandade Sacha Reuters 0-1
David Tsoy Samarth Nataray 1-0

Uitslagen 10e ronde jeugdcompetitie op 10 november 2023, periode 1

Tijl Fokkinga Rien Veerman 1-0
Ivar Chang Nishaaz Haque ½-½
Lode de Jong Xander van Lingen 1-0
Peng Ye Joost Gerlagh 0-1
Tobias Harris Chima Njika 1-0
Max de Kleijn Arvo Boonen 0-1
Geert Verweij Tim Verhagen 0-1
Ties Berends Siem de Lusenet 1-0
Samarth Nataray Merijn van Diggele 0-1
Max Vermeulen Jesse Baars 1-0

Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie op 3 november 2023, periode 1

Nishaaz Haque Ralf Sterk ½-½
Xander van Lingen Tijl Fokkinga 0-1
Rien Veerman Lode de Jong 1-0
Joost Gerlagh Ivar Chang 0-1
Chima Njika Peng Ye ½-½
Merijn Smeenk Max de Kleijn 1-0
Arvo Boonen Tim Verhagen 1-0
Krijn Bongers Tobias Harris 0-1
Kars Langenhoff Nivaan Haque 1-0
Job van Weel Geert Verweij 0-1
Jurre Snippe jeugdleider 0-1
Tanisha Kumar Siem de Lusenet 0-1
Merijn van Diggele Joep Winthagen 0-1
Jesse Baars Sacha Reuters 0-1
David Tsoy Max Vermeulen 0-1
Lucas Wongtschowski Julius Smeenk 1-0
Samarth Nataray Nihar Kandade 0-1

Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie op 27 oktober 2023, periode 1

Joost Gerlagh Xander van Lingen 0-1
Ivar Chang Tijl Fokkinga 0-1
Merijn Smeenk Nishaaz Haque 0-1
Tim Verhagen Peng Ye 0-1
Arvo Boonen Chima Njika 0-1
Tobias Harris Nivaan Haque 1-0
Siem de Lusenet Max de Kleijn 0-1
Krijn Bongers Job van Weel 1-0
Merijn van Diggele Geert Verweij 0-1
Jesse Baars Ties Berends 0-1
jeugdleider Lucas Wongtschowski 1-0
David Tsoy Jurre Snippe 0-1
Joep Winthagen Samarth Nataray 1-0
Nihar Kandade Max Vermeulen 0-1
Sacha Reuters Julius Smeenk 1-0

Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie op 13 oktober 2023, periode 1

Ralf Sterk Xander van Lingen 1-0
Nishaaz Haque Rien Veerman 1-0
Nivaan Haque jeugdleider 0-1
Max de Kleijn Lucas Wongtschowski 1-0
Samarth Nataray Jesse Baars 0-1

Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie op 6 oktober 2023, periode 1

Xander van Lingen Nishaaz Haque 1-0
Tim Verhagen Merijn Smeenk 0-1
Nivaan Haque Max de Kleijn 1-0
Lucas Wongtschowski Arvo Boonen 0-1

Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie op 29 september 2023, periode 1

Lode de Jong Joost Gerlagh 1-0
Ralf Sterk Tijl Fokkinga 1-0
Rien Veerman Xander van Lingen 0-1
Merijn Smeenk Ivar Chang 0-1
Chima Njika Tim Verhagen (½-½)
Peng Ye Krijn Bongers 1-0
Max de Kleijn Job van Weel 1-0
Tobias Harris Siem de Lusenet 1-0
Geert Verweij Ties Berends 1-0
Sjef van Keulen Tanisha Kumar 0-1
Jurre Snippe Lucas Wongtschowski 1-0
Jesse Baars David Tsoy 0-1
Julius Smeenk Nihar Kandade 0-1
Samarth Nataray Max Vermeulen 0-1

Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie op 22 september 2023, periode 1

Tijl Fokkinga Joost Gerlagh ½-½
Nishaaz Haque Lode de Jong ½-½
Ivar Chang Rien Veerman 0-1
Xander van Lingen Chima Njika 1-0
Peng Ye Merijn Smeenk 0-1
Jasper Berns Nivaan Haque 0-1
Job van Weel Tim Verhagen 0-1
Max de Kleijn Kars Langenhoff 1-0
Geert Verweij Tobias Harris 0-1
Siem de Lusenet Sjef van Keulen 1-0
Ties Berends Jurre Snippe 1-0
jeugdleider David Tsoy 1-0
Joep Winthagen Nihar Kandade 1-0
Max Vermeulen Julius Smeenk 0-1

Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie op 15 september 2023, periode 1

Joost Gerlagh Nishaaz Haque 1-0
Tijl Fokkinga Lode de Jong 1-0
Rien Veerman Merijn Smeenk 1-0
Ivar Chang Peng Ye 1-0
Chima Njika Jasper Berns 1-0
Arvo Boonen Xander van Lingen 0-1
Tim Verhagen Nivaan Haque ½-½
Lucas Wongtschowski Job van Weel 0-1
Krijn Bongers Max de Kleijn 1-0
Siem de Lusenet Kars Langenhoff 0-1
Jurre Snippe Geert Verweij 0-1
Ties Berends Sjef van Keulen 0-1
Nihar Kandade Jesse Baars 0-1
Max Vermeulen Joep Winthagen 0-1
Julius Smeenk Samarth Nataray 1-0

Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie op 8 september 2023, periode 1

Tijl Fokkinga Joris Stok 1-0
Merijn Smeenk Ralf Sterk 0-1
Joost Gerlagh Rien Veerman 1-0
Lode de Jong Chima Njika 1-0
Arvo Boonen Ivar Chang 0-1
Job van Weel Peng Ye 0-1
Xander van Lingen Krijn Bongers 1-0
Kars Langenhoff Tim Verhagen 0-1
Merlijn Vis Siem de Lusenet 1-0
Geert Verweij Max de Kleijn 0-1
Tobias Harris Jurre Snippe 1-0
David Tsoy Ties Berends 0-1
Sjef van Keulen Samarth Nataray 1-0
Lucas Wongtschowski Nihar Kandade ½-½
Bauke Vollema Max Vermeulen 1-0
Joep Winthagen jeugdleider 0-1
Jesse Baars Julius Smeenk 1-0

Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie op 1 september 2023, periode 1

Nishaaz Haque Tijl Fokkinga 1-0
Ralf Sterk Joost Gerlagh ½-½
Chima Njika Merijn Smeenk 0-1
Lode de Jong Ivar Chang 1-0
Nivaan Haque Arvo Boonen 0-1
Peng Ye Kars Langenhoff 1-0
Xander van Lingen Merlijn Vis 1-0
Krijn Bongers Geert Verweij 1-0
Tim Verhagen Tobias Harris 1-0
Nihar Kandade Siem de Lusenet 0-1
Max de Kleijn David Tsoy 1-0
Jurre Snippe Tanisha Kumar 1-0
Max Vermeulen Ties Berends 0-1
jeugdleider Jesse Baars 0-1
Samarth Nataray Lucas Wongtschowski 0-1
Julius Smeenk Joep Winthagen 0-1