Jeugdcompetitie stap 2

_MG_8396-Moira clubavond diversVoor jongere jeugdschakers is er een aparte competitie, ook wel “Stap 2-competitie genoemd”. Spannend, leuk en leerzaam! Er wordt gespeeld mét klok, maar noteren hoeft nog niet. Hieronder vind je de uitslagen en de stand. Klik hier voor het archief.


Stand stap 2-competitie na ronde 18 van 14 juni 2024, periode 2

Pos Naam Partijen + ½ Score B S
1 Bernard te Lintelo 9 9 0 0 720.0 1 -1
2 Tom Heiliegers 11 8 1 2 608.7 -1 -1
3 Dijk de Rooij 9 6 0 3 543.0 -1 -2
4 Thomas Rietbergen 13 8 1 4 523.2 1 -1
5 Alaan Biram 14 9 1 4 517.7 2 2
6 Rithin Aadhav 12 7 0 5 507.0 0 -1
7 Dominic Mongholo 9 6 1 2 489.0 1 -1
8 Farouk Biram 13 6 2 5 482.5 1 2
9 Purvik Kumar 9 6 1 2 469.5 -1 -2
10 Abe Smit 10 5 2 3 463.2 0 1
11 Zaven van der Dussen 10 5 1 4 441.2 0 2
12 Stijn Ensing 13 6 0 7 428.3 1 1
13 Sam Stone 11 6 0 5 401.0 1 1
14 Oscar Aerts 11 7 1 3 396.7 -1 -1
15 Falko Davy 11 5 0 6 377.0 1 1
16 Arthur van der Eerden 14 6 2 6 367.7 0 -1
17 Fletcher de Bakker 14 7 0 7 353.0 2 2
18 Cris van den Tempel 11 5 0 6 348.3 -1 -1
19 Alex van der Boorn 11 5 1 5 346.8 -1 -1
20 Aharshi Dasguta 13 6 0 7 327.3 -1 -1
21 Magnus Tieleman 14 6 1 7 307.3 0 2
22 Carl Tobias 12 4 2 6 301.0 2 1
23 Manu Theodoropoulos 14 6 2 6 297.8 -2 -2
24 Wolf van Minnen 14 7 0 7 284.7 0 1
25 Vincent te Lintelo 14 4 4 6 278.0 0 1
26 Ilya Stutvoet 10 5 0 5 270.3 0 1
27 Nicolai Vermeulen 13 6 2 5 258.2 1 2
28 Basil van Santvoort 11 5 1 5 249.2 -1 1
29 William Ye 16 8 0 8 245.7 0 -1
30 jeugdleider 10 0 8 2 244.5 -2 -1
31 Olivier Berkouwer 14 5 1 8 227.0 0 -2
32 Rogier Berns 11 4 1 6 203.8 1 1
33 Yassir Al Uahabi 3 2 0 1 193.0 -1 -2
34 YuijaYang 9 2 2 5 178.0 1 1
35 Yuqi Yang 9 3 1 5 174.5 -1 1
36 Kaat Snippe 6 2 2 2 152.0 0 -1
37 Robin 1 1 0 0 147.0 1 1
38 Suze Stone 10 2 2 6 145.7 0 -1
39 Surjo 2 1 1 0 130.5 0 -1
40 Ruben van Weel 12 3 1 8 129.5 0 -2
41 Zino Yuan 1 1 0 0 118.0 -1 -1
42 Madelief Nouwen 14 3 2 9 113.8 2 1
43 Matteo Chang Schrooyen 3 1 0 2 110.0 -1 -1
44 Odera Njika 11 0 3 8 96.2 1 -1
45 Anna Ivanova 1 0 0 1 64.0 -1 -1
46 Ilse Smit 1 0 0 1 60.0 -1 -1
47 Nathan op de Coul 1 0 0 1 56.0 -1 -1
48 Max Plantinga 1 0 0 1 52.0 -1 -1
49 Alexander Vermeulen 2 0 0 2 48.0 0 1

Uitslagen 18e ronde stap 2-competitie op vrijdag 14 juni 2024, periode 2

Stijn Ensing Bernard te Lintelo 0-1
Alaan Biram Thomas Rietbergen 1-0
Falko Davy Cris van den Tempel 1-0
Wolf van Minnen Arthur van der Eerden 0-1
Fletcher de Bakker William Ye 1-0
Nicolai Vermeulen Kaat Snippe 1-0
YuijaYang Odera Njika ½-½
Madelief Nouwen Ruben van Weel 0-1

Uitslagen 17e ronde stap 2-competitie op vrijdag 7 juni 2024, periode 2

Bernard te Lintelo Rithin Aadhav 1-0
Thomas Rietbergen Tom Heiliegers ½-½
Farouk Biram Dijk de Rooij 0-1
Abe Smit Dominic Mongholo ½-½
Alaan Biram Stijn Ensing 1-0
Sam Stone Purvik Kumar 0-1
Zaven van der Dussen Falko Davy 1-0
Fletcher de Bakker Alex van der Boorn 0-1
Cris van den Tempel Wolf van Minnen 1-0
Ilya Stutvoet Aharshi Dasguta 0-1
Vincent te Lintelo Manu Theodoropoulos 0-1
Basil van Santvoort jeugdleider ½-½
William Ye Olivier Berkouwer 1-0
Nicolai Vermeulen YuijaYang 1-0
Yuqi Yang Ruben van Weel 1-0
Kaat Snippe Madelief Nouwen 1-0
Odera Njika Suze Stone 0-1

Uitslagen 16e ronde stap 2-competitie op vrijdag 31 mei 2024, periode 2

Farouk Biram Thomas Rietbergen 0-1
Carl Tobias Alaan Biram 0-1
Falko Davy Oscar Aerts 0-1
Arthur van der Eerden Nicolai Vermeulen ½-½
Magnus Tieleman Cris van den Tempel 0-1
Aharshi Dasguta Wolf van Minnen 0-1
Alex van der Boorn Manu Theodoropoulos ½-½
Suze Stone Olivier Berkouwer 0-1
Madelief Nouwen Ilse Smit 1-0
Odera Njika Kaat Snippe 0-1

Uitslagen 15e ronde stap 2-competitie op vrijdag 24 mei 2024, periode 2

Tom Heiliegers Farouk Biram 1-0
Rithin Aadhav Dijk de Rooij 1-0
Dominic Mongholo Sam Stone 1-0
Stijn Ensing Purvik Kumar 1-0
jeugdleider Abe Smit 0-1
Alaan Biram Aharshi Dasguta 1-0
Arthur van der Eerden Fletcher de Bakker 1-0
Oscar Aerts Vincent te Lintelo 1-0
Magnus Tieleman Ilya Stutvoet 1-0
William Ye Alex van der Boorn 0-1
Manu Theodoropoulos Nicolai Vermeulen 1-0
Kaat Snippe Yuqi Yang ½-½
Suze Stone Basil van Santvoort 0-1
Madelief Nouwen Odera Njika 1-0

Uitslagen 14e ronde stap 2-competitie op vrijdag 3 mei 2024, periode 2

Purvik Kumar Aharshi Dasguta 1-0
jeugdleider Surjo ½-½
Odera Njika William Ye 0-1

Uitslagen 11e ronde stap 2-competitie op vrijdag 19 april 2024, periode 2

Bernard te Lintelo Tom Heiliegers 1-0
Farouk Biram Dominic Mongholo 1-0
Stijn Ensing Rithin Aadhav 0-1
Sam Stone Falko Davy 1-0
Fletcher de Bakker Alaan Biram 0-1
Cris van den Tempel Purvik Kumar 0-1
Aharshi Dasguta Carl Tobias 1-0
Thomas Rietbergen Magnus Tieleman 1-0
Olivier Berkouwer Oscar Aerts 0-1
Wolf van Minnen Vincent te Lintelo 0-1
YuijaYang William Ye 0-1
Rogier Berns Manu Theodoropoulos ½-½
Odera Njika jeugdleider ½-½
Nicolai Vermeulen Suze Stone 1-0
Yuqi Yang Madelief Nouwen 1-0
Ruben van Weel Kaat Snippe 1-0

Uitslagen 10e ronde stap 2-competitie op vrijdag 12 april 2024, periode 2

Dijk de Rooij Bernard te Lintelo 0-1
Dominic Mongholo Tom Heiliegers 0-1
Zaven van der Dussen Farouk Biram 0-1
Thomas Rietbergen Falko Davy 1-0
Rithin Aadhav Sam Stone 1-0
Abe Smit Alaan Biram 1-0
Fletcher de Bakker Cris van den Tempel 1-0
Vincent te Lintelo Magnus Tieleman ½-½
Wolf van Minnen YuijaYang 1-0
Olivier Berkouwer Ilya Stutvoet 0-1
Manu Theodoropoulos Basil van Santvoort 1-0
William Ye Rogier Berns 1-0
Kaat Snippe Suze Stone ½-½
Nicolai Vermeulen Yuqi Yang 1-0
Ruben van Weel Odera Njika 1-0

Uitslagen 9e ronde stap 2-competitie op vrijdag 5 april 2024, periode 2

Bernard te Lintelo Thomas Rietbergen 1-0
Rithin Aadhav Farouk Biram 0-1
Sam Stone Arthur van der Eerden 1-0
Carl Tobias Purvik Kumar ½-½
Magnus Tieleman Vincent te Lintelo 1-0
YuijaYang Aharshi Dasguta 0-1
Olivier Berkouwer Oscar Aerts 0-1
Wolf van Minnen Manu Theodoropoulos 1-0
Ilya Stutvoet William Ye 1-0
Basil van Santvoort Yuqi Yang 1-0
Madelief Nouwen Suze Stone ½-½
Nicolai Vermeulen Odera Njika 1-0
Surjo Ruben van Weel 1-0
Tom Heiliegers Stijn Ensing 1-0

Uitslagen 10e ronde stap 2-competitie op vrijdag 29 maart 2024, periode 2

Falko Davy Stijn Ensing 1-0
Tom Heiliegers Thomas Rietbergen 1-0
Bernard te Lintelo Zaven van der Dussen 1-0
Purvik Kumar Sam Stone 0-1
Arthur van der Eerden Abe Smit 0-1
Aharshi Dasguta Magnus Tieleman 1-0
Carl Tobias Vincent te Lintelo 1-0
Oscar Aerts Fletcher de Bakker 0-1
Alex van der Boorn Olivier Berkouwer 1-0
YuijaYang jeugdleider ½-½
Yuqi Yang Manu Theodoropoulos 0-1
Suze Stone William Ye 0-1
Odera Njika Rogier Berns 0-1
Madelief Nouwen Nicolai Vermeulen 0-1

Uitslagen 9e ronde stap 2-competitie op vrijdag 22 maart 2024, periode 2

Dominic Mongholo Zaven van der Dussen 1-0
Thomas Rietbergen Abe Smit 1-0
Arthur van der Eerden Rithin Aadhav 0-1
Alaan Biram Magnus Tieleman 1-0
Fletcher de Bakker Purvik Kumar 0-1
Vincent te Lintelo jeugdleider ½-½
Oscar Aerts Wolf van Minnen 1-0
Manu Theodoropoulos Olivier Berkouwer 0-1
Suze Stone Carl Tobias 0-1
Yuqi Yang Yuija Yang 0-1
Rogier Berns Ilya Stutvoet 0-1
William Ye Odera Njika 1-0
Nicolae Vermeulen Basil van Santvoort 0-1
Ruben van Weel Madelief Nouwen 0-1

Uitslagen 8e ronde stap 2-competitie op vrijdag 15 maart 2024, periode 2

Stijn Ensing Tom Heiliegers 0-1
Rithin Aadhav Bernard te Lintelo 0-1
Farouk Biram Cris van den Tempel 1-0
Thomas Rietbergen Arthur van der Eerden 1-0
Magnus Tieleman Falko Davy 0-1
Aharshi Dasguta Alaan Biram 0-1
Sam Stone Alex van der Boorn 1-0
Purvik Kumar Manu Theodoropoulos 1-0
Fletcher de Bakker Carl Tobias 1-0
Vincent te Lintelo Oscar Aerts ½-½
Olivier Berkouwer William Ye 1-0
Ilya Stutvoet Basil van Santvoort 1-0
Rogier Berns Ruben van Weel 1-0
Wolf van Minnen Yuqi Yang 1-0
Yuija Yang Suze Stone 0-1
Odera Njika Madelief Nouwen ½-½

Uitslagen 7e ronde stap 2-competitie op vrijdag 8 maart 2024, periode 2

Zaven van der Dussen Dijk de Rooij 1-0
Farouk Biram Stijn Ensing 0-1
Abe Smit Tom Heiliegers 0-1
Carl Tobias Rithin Aadhav 0-1
Alaan Biram Bernard te Lintelo 0-1
Arthur van der Eerden Aharshi Dasguta 1-0
Manu Theodoropoulos Magnus Tieleman 0-1
Cris van den Tempel Sam Stone 1-0
Falko Davy Alex van der Boorn 1-0
Olivier Berkouwer Fletcher de Bakker 0-1
Ilya Stutvoet Wolf van Minnen 0-1
William Ye Vincent te Lintelo 0-1
Oscar Aerts Nicolae Vermeulen 1-0
Basil van Santvoort Rogier Berns 1-0
Madelief Nouwen Yuija Yang 0-1
Suze Stone Yugi Yang 0-1

Uitslagen 6e ronde stap 2-competitie op vrijdag 1 maart 2024, periode 2

Dijk de Rooij Farouk Biram 1-0
Alaan Biram Dominic Mongholo 0-1
Aharshi Dasguta Zaven van der Dussen 0-1
Manu Theodoropoulos Yassir Al Uahabi 0-1
Alex van der Boorn Rithin Aadhav 0-1
Fletcher de Bakker Arthur van der Eerden 0-1
Magnus Tieleman Nicolae Vermeulen 1-0
Carl Tobias Oscar Aerts 1-0
Vincent te Lintelo Olivier Berkouwer ½-½
William Ye Anna Ivanova 1-0
Purvik Kumar Basil van Santvoort 1-0
Ruben van Weel Wolf van Minnen 0-1
Rogier Berns Madelief Nouwen 1-0

Uitslagen 5e ronde stap 2-competitie op vrijdag 16 februari 2024, periode 2

Abe Smit Dijk de Rooij 0-1
Stijn Ensing Alaan Biram 1-0
Farouk Biram Aharshi Dasguta 1-0
Falko Davy Thomas Rietbergen 0-1
Rithin Aadhav Zaven van der Dussen 0-1
Alex van der Boorn Ilya Stutvoet 1-0
jeugdleider Arthur van der Eerden ½-½
Cris van den Tempel Carl Tobias 1-0
Nicolae Vermeulen Fletcher de Bakker 0-1
Olivier Berkouwer Ruben van Weel 1-0
Alexander Vermeulen Wolf van Minnen 0-1

Uitslagen 4e ronde stap 2-competitie op vrijdag 9 februari 2024, periode 2

Tom Heiliegers Dijk de Rooij 0-1
Stijn Ensing Falko Davy 1-0
Dominic Mongholo Manu Theodoropoulos 1-0
Rithin Aadhav Abe Smit 0-1
Aharshi Dasguta Alex van der Boorn 1-0
Thomas Rietbergen Magnus Tieleman 1-0
Sam Stone Matteo Chang Schrooyen 1-0
Bernard te Lintelo Fletcher de Bakker 1-0
Zaven van der Dussen Cris van den Tempel 1-0
Arthur van der Eerden William Ye 1-0
Carl Tobias Nicolae Vermeulen ½-½
Oscar Aerts Alexander Vermeulen 1-0
Madelief Nouwen Vincent te Lintelo 0-1
Wolf van Minnen Rogier Berns 0-1

Uitslagen 3e ronde stap 2-competitie op vrijdag 2 februari 2024, periode 2

Alaan Biram Farouk Biram ½-½
Tom Heiliegers Yassir Al Uahabi 1-0
Alex van der Boorn Stijn Ensing 0-1
Fletcher de Bakker Dominic Mongholo 0-1
Thomas Rietbergen Rithin Aadhav 0-1
jeugdleider Manu Theodoropoulos 0-1
William Ye Aharshi Dasguta 0-1
Magnus Tieleman Arthur van der Eerden 1-0
Ruben van Weel Ilya Stutvoet 0-1
Cris van den Tempel Olivier Berkouwer 1-0
Basil van Santvoort Madelief Nouwen 1-0
Robin Oscar Arts 1-0
Wolf van Minnen Carl Tobias 0-1
Vincent te Lintelo Rogier Berns 1-0

Uitslagen 2e ronde stap 2-competitie op vrijdag 26 januari 2024, periode 2

Dijk de Rooij Stijn Ensing 1-0
Farouk Biram Abe Smit ½-½
Matteo Chang Schrooyen Alaan Biram 0-1
Ilya Stutvoet Tom Heiliegers 0-1
Yassir Al Uahabi Magnus Tieleman 1-0
Sam Stone Wolf van Minnen 1-0
Zaven van der Dussen jeugdleider ½-½
Madelief Nouwen Thomas Rietbergen 0-1
Basil van Santvoort William Ye 0-1
Vincent te Lintelo Arthur van der Eerden 0-1
Manu Theodoropoulos Ruben van Weel 1-0
Rogier Berns Olivier Berkouwer 0-1

Uitslagen 1e ronde stap 2-competitie op vrijdag 19 januari 2024, periode 2

Dijk de Rooij Cris van den Tempel 1-0
Carl Tobias Farouk Biram 0-1
Dominic Mongholo Nathan op de Coul 1-0
Rogier Berns Fletcher de Bakker 0-1
Alaan Biram Vincent te Lintelo 1-0
William Ye Zino Yuan 0-1
Falko Davy Sam Stone 1-0
Arthur van der Eerden Alex van der Boorn 0-1
Abe Smit Basil van Santvoort 1-0
Olivier Berkouwer Matteo Chang Schrooyen 0-1
Stijn Ensing Zaven van der Dussen 1-0
Ruben van Weel jeugdleider ½-½
Magnus Tieleman Max Plantinga 1-0

 

Eindstand stap 2-competitie na ronde 18 van 12 januari 2024, periode 1

Pos Naam Partijen + ½ Score B S
1 Dijk de Rooij 13 10 0 3 708.0 -1 -2
2 Farouk Biram 14 9 2 3 636.7 -2 -2
3 Bernard te Lintelo 14 10 0 4 632.3 0 1
4 Dominic Mongholo 13 9 0 4 598.0 1 1
5 Fletcher de Bakker 14 9 1 4 561.3 -2 -1
6 Alaan Biram 16 9 1 6 549.8 2 1
7 Tom Heiliegers 14 7 1 6 505.0 0 2
8 Zino Yuan 12 8 0 4 502.0 2 2
9 Rithin Aadhav 13 7 1 5 475.0 1 1
10 Falko Davy 14 7 1 6 459.8 -2 -2
11 Alex van der Boorn 10 4 2 4 412.2 2 2
12 Abe Smit 13 6 0 7 407.7 1 -1
13 Matteo Chang Schrooyen 12 6 0 6 406.0 0 -1
14 Stijn Ensing 15 7 0 8 404.0 -1 -1
15 Thomas Rietbergen 13 7 0 6 371.0 1 1
16 jeugdleider 5 5 0 0 363.3 3 3
17 Zaven van der Dussen 14 6 1 7 356.7 0 1
18 Cris van den Tempel 10 5 0 5 346.7 0 1
19 Carl Tobias 13 6 1 6 333.5 1 1
20 Nathan op de Coul 8 5 0 3 321.0 0 -1
21 Rogier Berns 17 7 1 9 316.7 -1 1
22 Vincent te Lintelo 16 7 1 8 313.7 -2 -2
23 Ilya Stutvoet 12 5 1 6 300.5 2 2
24 William Ye 16 6 1 9 277.5 -2 -2
25 Sam Stone 9 3 0 6 273.7 1 2
26 Aharshi Dasguta 11 4 1 6 267.8 -1 -2
27 Arthur van der Eerden 15 6 0 9 256.0 1 2
28 Yassir Al Uahabi 12 4 0 8 229.0 -2 -2
29 Basil van Santvoort 10 3 0 7 226.0 0 -1
30 Olivier Berkouwer 11 4 0 7 219.3 -3 -2
31 Magnus Tieleman 13 3 0 10 167.0 1 1
32 Ruben van Weel 11 2 0 9 158.7 1 2
33 Izafae Molina 1 1 0 0 122.3 -1 -1
34 Madelief Nouwen 6 0 0 6 90.0 0 1

Uitslagen 18e ronde stap 2-competitie op vrijdag 12 januari 2024

Dominic Mongholo Dijk de Rooij 1-0
Tom Heiliegers Fletcher de Bakker 0-1
Rithin Aadhav Stijn Ensing 1-0
Zaven van der Dussen Abe Smit 0-1
Ilya Stutvoet Nathan op de Coul 0-1
Arthur van der Eerden Vincent te Lintelo 0-1
Madelief Nouwen Aharshi Dasguta 0-1
jeugdleider Olivier Berkouwer 1-0

Uitslagen 17e ronde stap 2-competitie op vrijdag 5 januari 2024

Bernard te Lintelo Dijk de Rooij 0-1
Alaan Biram Farouk Biram ½-½
Tom Heiliegers Zaven van der Dussen 1-0
Stijn Ensing Falko Davy 0-1
Sam Stone Vincent te Lintelo 0-1
Rogier Berns William Ye 1-0
Arthur van der Eerden Basil van Santvoort 1-0
Magnus Tieleman Olivier Berkouwer 0-1

Uitslagen 16e ronde stap 2-competitie op vrijdag 22 december 2023

Dijk de Rooij Falko Davy 1-0
Alex van der Boorn Farouk Biram ½-½
Abe Smit Bernard te Lintelo 0-1
Carl Tobias Alaan Biram 0-1
Zaven van der Dussen William Ye 1-0
Thomas Rietbergen Rogier Berns 1-0
Ruben van Weel Arthur van der Eerden 1-0
Vincent te Lintelo Madelief Nouwen 1-0
Fletcher de Bakker Stijn Ensing 1-0

Uitslagen 15e ronde stap 2-competitie op vrijdag 8 december 2023

Farouk Biram Dijk de Rooij 0-1
Alaan Biram Dominic Mongholo 1-0
Falko Davy Bernard te Lintelo 0-1
Zino Yuan Rithin Aadhav 1-0
Alex van der Boorn Fletcher de Bakker 0-1
Abe Smit Stijn Ensing 0-1
Sam Stone Matteo Chang Schrooyen 0-1
Ilya Stutvoet Zaven van der Dussen 0-1
Cris van den Tempel Rogier Berns 1-0
Basil van Santvoort Carl Tobias 0-1
Vincent te Lintelo Thomas Rietbergen 0-1
William Ye Yassir Al Uahabi 1-0
Ruben van Weel Aharshi Dasguta 0-1

Uitslagen 14e ronde stap 2-competitie op vrijdag 1 december 2023

Dominic Mongholo Farouk Biram 0-1
Dijk de Rooij Alex van der Boorn 1-0
Alaan Biram Tom Heiliegers 0-1
Rithin Aadhav Abe Smit 1-0
jeugdleider Stijn Ensing 1-0
Matteo Chang Schrooyen Fletcher de Bakker 0-1
Zaven van der Dussen Basil van Santvoort 1-0
Carl Tobias Arthur van der Eerden 1-0
Rogier Berns Vincent te Lintelo 1-0
Thomas Rietbergen Yassir Al Uahabi 1-0
Aharshi Dasguta William Ye 0-1
Olivier Berkouwer Magnus Tieleman 0-1
Madelief Nouwen Ruben van Weel 0-1

Uitslagen 13e ronde stap 2-competitie op vrijdag 24 november 2023

Bernard te Lintelo Farouk Biram 0-1
Dominic Mongholo Falko Davy 1-0
Rithin Aadhav Alaan Biram 0-1
Zino Yuan Matteo Chang Schrooyen 1-0
Stijn Ensing Sam Stone 1-0
Fletcher de Bakker Cris van den Tempel 1-0
Vincent te Lintelo Ilya Stutvoet 0-1
Yassir Al Uahabi Carl Tobias 0-1
Aharshi Dasguta Rogier Berns 0-1
Arthur van der Eerden Magnus Tieleman 1-0
William Ye Madelief Nouwen 1-0
Ruben van Weel Izafae Molina 0-1

Uitslagen 12e ronde stap 2-competitie op vrijdag 17 november 2023

Bernard te Lintelo Zino Yuan 1-0
Alaan Biram Dijk de Rooij 0-1
Farouk Biram Tom Heiliegers 1-0
Falko Davy Sam Stone 1-0
Abe Smit Matteo Chang Schrooyen 1-0
Stijn Ensing Zaven van der Dussen 1-0
Thomas Rietbergen Cris van den Tempel 0-1
Nathan op de Coul Carl Tobias 1-0
Basil van Santvoort Rogier Berns 1-0
Ilya Stutvoet Aharshi Dasguta 1-0
William Ye Vincent te Lintelo 0-1
Arthur van der Eerden Olivier Berkouwer 1-0
Magnus Tieleman Madelief Nouwen 1-0

Uitslagen 11e ronde stap 2-competitie op vrijdag 10 november 2023

Dijk de Rooij Dominic Mongholo 0-1
Alaan Biram Bernard te Lintelo 0-1
Tom Heiliegers Rithin Aadhav 0-1
Matteo Chang Schrooyen Zaven van der Dussen 1-0
Falko Davy Thomas Rietbergen 1-0
Cris van den Tempel Abe Smit 0-1
Carl Tobias Fletcher de Bakker 0-1
Rogier Berns Stijn Ensing 0-1
Nathan op de Coul William Ye 1-0
Yassir Al Uahabi Vincent te Lintelo 1-0
Aharshi Dasguta Arthur van der Eerden 1-0
Ilya Stutvoet Magnus Tieleman 1-0
Olivier Berkouwer Ruben van Weel 1-0

Uitslagen 10e ronde stap 2-competitie op vrijdag 3 november 2023

Dijk de Rooij Bernard te Lintelo 0-1
Dominic Mongholo Alex van der Boorn 1-0
Zaven van der Dussen Alaan Biram 0-1
Matteo Chang Schrooyen Tom Heiliegers 0-1
Abe Smit Zino Yuan 0-1
Sam Stone Thomas Rietbergen 1-0
Stijn Ensing Rithin Aadhav 0-1
Basil van Santvoort Cris van den Tempel 0-1
Fletcher de Bakker Nathan op de Coul 1-0
Carl Tobias Aharshi Dasguta 1-0
William Ye Rogier Berns 0-1
Vincent te Lintelo Arthur van der Eerden 1-0
Madelief Nouwen Olivier Berkouwer 0-1
Magnus Tieleman Yassir Al Uahabi 0-1
Ruben van Weel Ilya Stutvoet 0-1

Uitslagen 9e ronde stap 2-competitie op vrijdag 27 oktober 2023

Zino Yuan Dijk de Rooij 0-1
Bernard te Lintelo Dominic Mongholo 1-0
Zaven van der Dussen Farouk Biram 0-1
Alaan Biram Abe Smit 1-0
Rithin Aadhav Falko Davy 0-1
Thomas Rietbergen Basil van Santvoort 1-0
Fletcher de Bakker Stijn Ensing 0-1
Rogier Berns Nathan op de Coul 0-1
Ilya Stutvoet William Ye 0-1
Arthur van der Eerden Yassir Al Uahabi 1-0
Olivier Berkouwer Vincent te Lintelo 0-1
Magnus Tieleman Ruben van Weel 1-0

Uitslagen 8e ronde stap 2-competitie op vrijdag 20 oktober 2023

Zino Yuan Tom Heiliegers 1-0
Rogier Berns Bernard te Lintelo 0-1
Abe Smit Falko Davy 1-0
Stijn Ensing Vincent te Lintelo 1-0
William Ye Magnus Tieleman 1-0

Uitslagen 7e ronde stap 2-competitie op vrijdag 13 oktober 2023

Dijk de Rooij Farouk Biram 1-0
Alaan Biram Matteo Chang Schrooyen 1-0
Tom Heiliegers Bernard te Lintelo 1-0
Basil van Santvoort Zaven van der Dussen 0-1
Thomas Rietbergen Zino Yuan 0-1
Falko Davy Fletcher de Bakker 1-0
Nathan op de Coul Rithin Aadhav 0-1
Stijn Ensing Abe Smit 0-1
Yassir Al Uahabi Rogier Berns 0-1
Alex van der Boorn Arthur van der Eerden 1-0
Ruben van Weel William Ye 0-1
Magnus Tieleman Carl Tobias 0-1

Uitslagen 6e ronde stap 2-competitie op vrijdag 6 oktober 2023

Farouk Biram Dominic Mongholo 0-1
Tom Heiliegers Alaan Biram 1-0
Cris van den Tempel Rithin Aadhav 0-1
Vincent te Lintelo Rogier Berns 0-1

Uitslagen 5e ronde stap 2-competitie op vrijdag 29 september 2023

Farouk Biram Alex van der Boorn 1-0
jeugdleider Tom Heiliegers 1-0
Dominic Mongholo Basil van Santvoort 1-0
Matteo Chang Schrooyen Fletcher de Bakker 1-0
Alaan Biram Cris van den Tempel 1-0
Bernard te Lintelo Abe Smit 1-0
Aharshi Dasguta Zino Yuan 0-1
Sam Stone Stijn Ensing 1-0
Carl Tobias Falko Davy 0-1
Rogier Berns Thomas Rietbergen 0-1
Ilya Stutvoet Vincent te Lintelo ½-½
Yassir Al Uahabi William Ye 1-0
Arthur van der Eerden Ruben van Weel 1-0
Magnus Tieleman Olivier Berkouwer 0-1

Uitslagen 4e ronde stap 2-competitie op vrijdag 22 september 2023

Tom Heiliegers Farouk Biram 0-1
Alex van der Boorn Zaven van der Dussen 1-0
Dijk de Rooij Alaan Biram 1-0
Abe Smit jeugdleider 0-1
Zino Yuan Dominic Mongholo 0-1
Rithin Aadhav Fletcher de Bakker 0-1
Falko Davy Matteo Chang Schrooyen 0-1
Cris van den Tempel Carl Tobias 1-0
Bernard te Lintelo Rogier Berns 1-0
Aharshi Dasguta Ilya Stutvoet 1-0
William Ye Thomas Rietbergen 0-1
Nathan op de Coul Yassir Al Uahabi 1-0
Vincent te Lintelo Magnus Tieleman 1-0
Olivier Berkouwer Arthur van der Eerden 0-1

Uitslagen 3e ronde stap 2-competitie op vrijdag 15 september 2023

Farouk Biram Alaan Biram 1-0
Zaven van der Dussen Falko Davy 1-0
Fletcher de Bakker Tom Heiliegers 0-1
Alex van der Boorn Stijn Ensing 1-0
Basil van Santvoort Sam Stone 1-0
Dominic Mongholo Cris van den Tempel 1-0
Rithin Aadhav Ilya Stutvoet 1-0
Zino Yuan William Ye 1-0
Arthur van der Eerden Matteo Chang Schrooyen 0-1
Thomas Rietbergen Bernard te Lintelo 0-1
Carl Tobias Vincent te Lintelo 1-0
Rogier Berns Ruben van Weel 1-0
Yassir Al Uahabi Magnus Tieleman 1-0

Uitslagen 2e ronde stap 2-competitie op vrijdag 8 september 2023

Sam Stone Farouk Biram 0-1
Dominic Mongholo Dijk de Rooij 0-1
Fletcher de Bakker Falko Davy ½-½
Alaan Biram Rithin Aadhav 1-0
William Ye Zaven van der Dussen 0-1
Tom Heiliegers Aharshi Dasguta 1-0
Bernard te Lintelo Alex van der Boorn 0-1
Vincent te Lintelo Basil van Santvoort 0-1
Ilya Stutvoet Yassir Al Uahabi 1-0
Ruben van Weel Zino Yuan 0-1
Matteo Chang Schrooyen Arthur van der Eerden 1-0
Thomas Rietbergen Olivier Berkouwer 1-0
Carl Tobias Rogier Berns ½-½

Uitslagen 1e ronde stap 2-competitie op vrijdag 1 september 2023

Farouk Biram Yassir Al Uahabi 1-0
Zino Yuan Sam Stone 0-1
Rithin Aadhav William Ye ½-½
Arthur van der Eerden Dominic Mongholo 0-1
Zaven van der Dussen Aharshi Dasguta ½-½
Matteo Chang Schrooyen Dijk de Rooij 0-1
Abe Smit Thomas Rietbergen 1-0
Alex van der Boorn Tom Heiliegers ½-½
Falko Davy Olivier Berkouwer 1-0
Magnus Tieleman Fletcher de Bakker 0-1
Stijn Ensing Carl Tobias 1-0
Rogier Berns Alaan Biram 0-1
Cris van den Tempel Nathan op de Coul 1-0
jeugdleider Ilya Stutvoet 1-0